Arjess

Biytaş A.Ş. sürdürülebilir, çevre dostu ve en önemlisi kendi öz kaynağımız olan Jeotermal enerjiden en iyi şekilde faydalanmak için Armutlu ilçesine ve bölgeye çok büyük katkılar sağlayacak ARJESS projesine tüm hızıyla devam ediyor.
Projenin genel amacı geçtiğimiz yıllarda sondajlar ile elde edilen yaklaşık 75ₒC termal suyun ilçe merkezine getirilmesi ve ilçe merkezindeki konutların ısıtılması yapıldıktan sonra turizm bakanlığı tarafından onaylı termal turistik tesislere termal suyun verilmesini kapsıyor.
 
Projenin hayata geçirilmesi takdirde ilçe merkezinde, ilk aşamada belirlenecek alanlarda yaklaşık 1500 konutun ısıtma sistemi jeotermal enerjiyle sağlanacak.
 
Ayrıca jeotermal suyun termal turizm amaçlı kullanımı için Armutlu Belediyesi tarafından bölgedeki uygun otel ve tesislere termal suyun verilmesi sağlanacak. Bu sayede bölge turizmine çok katkıda bulunacak olan ARJESS projesi yaz ve kış turizminde bölgenin gelişmesi artacak ve Armutlu’yu deniz, termal ve ormanların buluştuğu Türkiye’ nin ender turizm bölgelerinden biri haline getirecek.

İŞİN ADI : ARMUTLU BELEDİYESİ ARJESS PROJESİ
ARMUTLUDA 700-800 DAİRE JEOTERMAL SU İLE  ISITMASI VE OTELLER TERMAL SU VERİLMESİ İŞİ 
İŞİN YAPIM YILI : 2012
İNŞAAT ALANI : 7.km İSALE HATTI PROJESİ
1 km ALANDA BİNA ISITMA HAT PROJESİ
YAPILANAN İŞLER : KUYU DEBİ VE POMPA İSTASYONU TESİSAT   PROJESİ
İSALE HATTI  TESİSAT  PROJESİ
POMPA İSTASYONU TESİSAT  PROJESİ
ŞEHİR İÇİ TESİSAT  PROJESİ
Korupark Konutlar
Saygınkent
Ertuğrulkent Plazakent
Güzel Bir Yer - Bursa

Alaaddin Bey Mh. 626. Sk. No:25 / 6 Elekromekanik Plaza Nilüfer / BURSA
444 0125