Kurumsal
Biytaş A.Ş. 1985 yılında, Bursa ve bölgesinde faaliyet göstermek üzere tesisat, proje, imalat, malzeme satış ve taahhüt şirketi olarak kuruldu. Kuruluş amacı; inşaat ve tesisat konusunda dünyada uygulanmakta olan yenilik ve gelişmeleri, Türkiye’de uygulayabilecek standarda getirmek ve uygulamaktır. Ayrıca imalat ve satış sonrası verilmesi gereken servis ve bakım hizmetlerinin önemini kavramış ve bunu da hizmet amaçları arasına almıştır.

Biytaş A.Ş.; endüstriyel tesisat, merkezi ısıtma sistemleri, doğalgaz tesisatı, sıhhi tesisat, radyatörlü, yerden ısıtma sistemleri ile kalorifer tesisatı, havalandırma – klima, soğutma tesisatı, yüzme havuzu, havuz  kimyasalları, sauna ve buhar odaları ile güneş enerjisi sistemlerini yeterli yönetici ve teknik kadrosuyla titizlikle uygulamaktadır.

Biytaş A.Ş. bugün 95 kişilik uzman mühendis, teknisyen ve şantiye görevlilerinden oluşan personeli ile düzenli ve aktif hizmet veren bir kuruluş olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Biytaş A.Ş. Türkiye’nin gündeminde olan her türlü yenilikleri başarı ile uygulaması ve bunun sonucu olarak bölgemizin seçkin yatırımcı kişi ve kuruluşlarından oluşan referans listesiyle amacına ulaşmış  olmanın mutluluk ve gururunu taşımaktadır.

Yönetim Kurulu Başkanı

Mak.Müh. Suat GÜLÇİMEN

Alaaddin Bey Mh. 626. Sk. No:25 / 6 Elekromekanik Plaza Nilüfer / BURSA
444 0125