SAUNA KEYFİNİ EVDE YAŞAYIN

SAUNA KEYFİNİ

EVDE YAŞAYIN

                Isıtma, soğutma, havalandırma, iklimlendirme, havuz ve sauna sektörünün güçlü firmalarından Biytaş, her evde kolaylıkla kullanılabilecek ‘ev tipi’ (far -infrared) sauna üretim ve montajına başladı.

 

EN DAR ALANLARA

UYGULANABİLİYOR

                Eskiden evlere sauna yaptırmanın lüks sayıldığını belirten Biytaş Şirketler Grubu Başkanı Suat Gülçimen, ev tipi saunaların en dar alanlara bile rahatça uygulanabildiğini söyledi. Gülçimen, evlerin merdiven altı, yatak odası, banyo, balkon ve ikinci tuvaletlerinin rahatlıkla saunaya dönüşebildiğini belirterek, “Artık sauna için otellere, SPA merkezlerine gitmeye gerek kalmadı, Biytaş olarak sauna keyfini evinize getiriyoruz” dedi.

 

CAZİP FİYAT DÜŞÜK TÜKETİM

ÇABUK MONTAJ AVANTAJLARI

                Ev tipi saunaların 3 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunduklarını ve bir yıla kadar vade yaptıklarını belirten Suat Gülçimen, aylık enerji maliyeti 15-20 lira arasında değişen saunaların montajının, Biytaş teknik ekibi tarafından 1 saat gibi kısa bir sürede yapıldığını kaydetti.

 

KİRACILAR İÇİN DE UYGUN

                Ev tipi saunaların, taşınabilir özellikleriyle ev sahipleri kadar kiracılara da hitap ettiğini belirten Suat Gülçimen, güneş ışınları örnek alınarak üretilen ev tipi saunalarda, far-infrared yani uzak-kızılötesi ışınlar kullanıldığını vurguladı. Buharsız sauna kabinlerinin bio-genetik ısıtıcılarıyla vücutta doğrudan güneş etkisi sağladığını belirten Gülçimen, “Tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılan bu teknoloji Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA)’nın keşfidir. Teknoloji öncelikle hastanelerde, kuvözlerde bebeklerin sağlıklı ısıtma sistemi olarak kullanıldıktan sonra sağlık merkezleri, oteller ve termallerde kullanılmış. Şimdi de evde sauna keyfi için kullanılmaya başladı” diye konuştu.

 

SAUNANIN SAĞLIĞINIZA FAYDALARI

Bağışıklık sisteminiz güçlenir

Vücuttaki sıcaklık artışı, vücudun hastalıklara karşı korunmasında kendi bağışıklık sisteminin üretmiş olduğu madde olan antikor üretimini arttırıyor.

Gençleştirir

Derideki ölü hücreler atılır, gözenekler açılır böylece vücudunuz genç bir görünüm kazanır.

Vücut dengesi sağlar

Yoğun terlemeyle vücuttaki su ve toksinler dengeye gelir.

Eklem ağrılarını giderir.

Vücuttaki romatizma ve kireçlenme bağlı oluşan ve zamanla dayanılmaz hal alan eklem ağrılarına iyi gelir

Fazla kilolardan kurtulun

Vücudun kalori yakmasını hızlandırarak zayıflamanıza katkı yapar.

Solunum yollarının düzenli çalışmasına yardımcı oluyor.

Ayrıca:

Vücudun dış etkenlere karşı direncini artırır.

Kan proteinlerinde artışa neden oluyor.

Kalbe ve tüm kardio-vasküler sisteme stressiz antrenman yaptırır.

Uyumlu bir sıcaklıkla toksinlerin atılması, dinlenme ve ardından soğuk suyla alınan duş, kan dolaşımını düzenleyip huzur sağlar.

Düzenli ve sağlıklı uyumanıza yardımcı olur.


Alaaddin Bey Mh. 626. Sk. No:25 / 6 Elekromekanik Plaza Nilüfer / BURSA
444 0125