Timsah arenada Biytaş imzası var

Timsah arenada

Biytaş imzası var

                Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Timsah Arena’nın ısıtma, soğutma, havalandırma ve sıhhi tesisat projelerinin hazırlanması ve imalatları Biytaş’ın teknik ekibi tarafından yapılıyor. Toplam 1 milyon metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen, 179 bin 600 metrekarelik tabana oturtulan Timsah Arena’da Biytaş teknik personeli yoğun bir mesai harcıyor.

 

BURSA’YA DEĞER KATACAK

                Biytaş Şirketler Grubu Başkanı Suat Gülçimen, Bursa’ya değer katan bütün dev projelerde olduğu gibi Timsah Arena’da Biytaş imzası bulunması nedeniyle gururlu olduklarını söyledi. Gülçimen, “Yeni stadımız İngiliz The Telegraph gazetesinde yer verilen bir araştırmada, dünyanın en heyecan verici 10 stat projesinden biri gösterildi. Türkiye’de ilk kez takımının sembolüyle tasarlanan stat olan Timsah Arena’da Biytaş’ın da imzası olması nedeniyle bizde çok heyecanlıyız. Stadın Haziran ayında yapılacak açılışına kadar yoğun tempoyla çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

 

TİTİZ BİR ÇALIŞMA

YÜRÜTÜYORUZ

                6 Katlı olarak inşa edilen Timsah Arena’nın Isıtma, soğutma, havalandırma ve sıhhi tesisat projelerinin Biytaş tarafından hazırlandığını vurgulayan Suat Gülçimen, söz konusu işlerin imalatlarını da Gintaş’ın alt taşeronu olarak yaptıklarını söyledi. Gülçimen, “Stadın tribünlerindeki dev havalandırma sistemlerinde VRF teknoloji kullandık. Stadın koridorları, soyunma odaları, idari binaları ve diğer kapalı alanlarının ısıtma, soğutma ve havalandırmalarını da Biytaş yapıyor. Yine stattaki sıhhi tesisat uygulamalarını da yine Biytaş teknik ekibi tarafından titizlikle yapılmaktadır” diye konuştu.


Alaaddin Bey Mh. 626. Sk. No:25 / 6 Elekromekanik Plaza Nilüfer / BURSA
444 0125